SALON MEBLOWY & ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Sławno 14 k. Radomia 26-625 Wolanów
ZAPRASZAMY pon. - pt. 10:00 - 18:00
sob. 10:00 - 14:00


POZNAJ NASZĄ FIRMĘ


Producent Mebli Tapicerowanych Jacek Czerwiński | MEBLOSŁAW Producent Mebli Tapicerowanych Jacek Czerwiński | MEBLOSŁAW

odwiedź nas
Zapraszamy


Firma Meblosław posiada kilkudziesięcioletnią tradycję. Początki rozwoju zakładu sięgają lat 60-tych. W tym czasie nastąpił bogaty rozwój wzornictwa oraz postęp w dziedzinie jakości używanych materiałów jak i funkcjonalności naszych wyrobów.


Staramy się dopasować naszą ofertę zarówno do obowiązujących trendów na rynku, jak i do indywidualnych oczekiwań klientów. Nasze wyroby charakteryzuje estetyka wykonania, wysoka jakość i przystępna cena.


Drewniane stelaże wykonujemy we własnej stolarni, dzięki czemu łatwo możemy dokonywać zmian w zakresie wymiarów i realizować nietypowe zamówienia. Zastosowaliśmy nowoczesne systemy rozkładania mebli. Klientom pozostawiamy możliwość wyboru tkaniny obiciowej z szerokiej gamy jakościowej i kolorystycznej. Przykładowe możliwości połączeń prezentujemy na naszej stronie internetowej.


W swej ofercie posiadamy szeroką gamę mebli tapicerowanych, takich jak: kanapy, narożniki, sofy, fotele, tapczany i łóżka. Wykonujemy również dowolne zestawy mebli.
Dysponujemy własnym transportem, staramy się terminowo realizować zamówienia.

Producent Mebli Tapicerowanych Jacek Czerwiński | MEBLOSŁAW
Producent Mebli Tapicerowanych Jacek Czerwiński | MEBLOSŁAW

FAQ


Czy firma zajmuje się renowacją mebli?

Podejmujemy się renowacji wyłącznie naszych wzorów mebli. Nie odnawiamy kanap innych producentów.

Czy zapewniacie transport do klienta?

Tak. Transport na terenie Radomia oraz w promieniu 10 km od siedziby firmy jest gratis. Wniesienie oraz montaż odbywa się za dodatkową opłatą.

Czy klient może zmienić parametry prezentowanych wzorów mebli?

Tak. W trakcie spisywania zamówienia ustalamy szerokość, głębokość oraz inne szczegóły dotyczące kształtu boków, poduch itp. Sposób rozkładania kanapy wpływa jednak na pewne ograniczenia, których nie możemy przeskoczyć.

Jakie są terminy realizacji zamówień?

Przeciętny termin realizacji wynosi od jednego do dwóch miesięcy. Zależy on od kumulacji zamówień w danym czasie.

Jaka jest dostępność tkanin?

Posiadamy większość ogólnodostępnych na rynku tkanin . Są to głównie tkaniny impregnowane. Niektóre z nich są bezpieczne dla alergików. Inne są przyjazne dla zwierząt. Nowością są tkaniny z recyklingu, przyjazne dla środowiska.

Dlaczego na stronie internetowej nie ma podanych cen?

Każdy zamówiony mebel różni się od innego wymiarem, rodzajem zastosowanej tkaniny, ilością poduch, systemem rozkładania itp. Te parametry wpływają na duże zróżnicowanie cen. Przykładowe ceny są podane na ekspozycji i dotyczą wyrobów gotowych oraz nowych, zamówionych w niezmienionej wersji.

Czy można złożyć zamówienie przez internet?

Ze względu na zbyt duża ilość detali do ustalenia proponujemy kontakt bezpośredni.
Próbniki tkanin zamieszczone w internecie nie oddają rzeczywistej kolorystyki i struktury tkaniny. Do ustalenia pozostaje sposób szycia tapicerki, miękkość i głębokość siedzisk i oparć. Zachęcamy do wizyty w naszym salonie firmowym w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Czy kanapy posiadają pojemniki na pościel?

Tak. Sposób rozkładania wpływa znacząco na ilość i wielkość pojemników. Głębokość pojemnika jest również uzależniona od wysokości zastosowanych stopek.

Czy klient może dostarczyć swój projekt?

Tak, o ile będzie on niewielką modyfikacją naszych wzorów oraz pozwoli na zastosowanie naszych systemów rozkładania.

Czy wkonujecie tapicerowanie powierzonych przez klienta elementów zabudowy wnętrz?

Zajmujemy się obijaniem powierzchni ścianek,puf, ławeczek, wezgłowi do łózek itp.